Kalendář akcí
Akce Family Pointu
Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypoint@muhodonin.cz

Cestou z práce musíte na Městský úřad, přitom vyzvednout děti ze školky a najednou nevíte, jak děti zabavit během úředního jednání? My Vám poradíme! Město Hodonín - obec přátelská rodině, vyšla v loňském roce vstříc rodinám s dětmi. Již více jak rok zajišťuje hlídání pro děti rodičů, kteří přichází na úřad vyřizovat své záležitosti. Děti na Vás můžou počkat v místnosti Family Pointu, kde najdou spoustu hraček, knížek ke čtení a pro ty větší tu jsou připravené logické hry.

Hlídání probíhá ve stávající místnosti Family Point – plně vybavené místnosti, která připomíná dětský pokojíček se spoustou hraček, přebalovacím pultem, stolečkem s posezením, mikrovlnnou troubou či jídelní židličkou.
Služba je bezplatná, určena pro děti ve věku od 3 do 10 let, kapacita jsou 4 děti a doba hlídání jsou maximálně 2 hodiny. Rodič při předávání dítěte stvrzuje, že je seznámen s provozním řádem Family Pointu, že je dítě zdravé a nemá infekční chorobu. Zároveň obdrží potvrzení o návštěvě odboru, které u příslušné pracovnice úřadu nechá potvrdit.

 Pracovnice Family Pointu zajišťuje pro děti vhodný program a  odpovídá za jejich bezpečnost.

Místnost najdete v přízemí budovy Městského úřadu Hodonín, Národní třída 25, dveře jsou označeny logem.

Kontaktní pracovnice:
Monika Mrázková, tel. 518 316 434

PROVOZNÍ DOBA pro hlídání dětí kontaktní pracovnicí
Pondělí 13.00 - 16.00
Středa   13.00 - 16.00

Přijďte se podívat, místnost můžete využít i mimo tyto hodiny k posezení, nakrmení nebo přebalení dětí! Klíče jsou k zapůjčení na informacích.